| IAmTheLegendary a întrebat:

As vrea sa stiu si eu care versiune de yahoo messenger este mai buna! Va rog spuneti-mi, eu am versiunea 8.Am incercat de ex. 11.5, dar nu prea imi place, dati-mi versiuni mai frumoase va inplor si celui cu cea mai buna versiune va primi funda si vot!

3 răspunsuri:
| 1754 a răspuns:

Eu folosesc Yahoo 10. Ii foarte bun si mie una imi place la nebunie si ti-l recomand cu mare placerewinking

| IAmTheLegendary explică (pentru 1754):

Salut! Imi poti da si mie link-ul de unde sa-l descarc? Te rog frumos!

Întrebări recente