| danut93 a întrebat:

Ajutati`ma va rog!sad
Am avut messenger 11 l`am dezinstalat pentru ca imi daduse o eroare si apoi cand l`am instalat din nou s`a updatat la 11.5,versiune care nu`mi place deloc.Am dezinstalat versiunea 11.5 si am incercat sa pun iar 11 beta.numai ca se updateaza mereu. Ce sa fac? Ajutati`ma va rog.
fundita!kiss

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Dezinstaleaza tot ce ai Yahoo Messenger in pc! Dar mai intai debifeaza ''Sign In Automatically'' si apoi te duci in START, click on CONTROL PANNEL, click on ADD/REMOVE PROGRAMS si apoi cauti Yahoo Messenger->clik dreapta si uninstal! Dupa ce dezinstalezi programul stergi si YIM shortcut de pe desktop apoi dai un restart la pc si pornesti instalarea pe curat. Descarca-l pe acesta de aici ->>> INSTALARE Yahoo Messenger v 11 [18, 2 Mb] OFFLINE - http://tiny.cc/lhz2e
Bafta!