| anonim_4396 a întrebat:

Astazi cand am deschis laptopul, a pornit apoi mi-a aparut o chestie pe care scria 'Repararea porniri windowsului' scria ca de la un timp se inchide fara nici un rost(ceea ce e adevarat de cand mi s-a stricat bateria si am cumparat una noua si de atunci cand nu este la incarcat mi se inchide cand bateria are 50 30 sau 15%) si ca trebuie sa caute problemele, daca tot nu pornea am fost nevoit sa aceept(nu le am cu calculatoarele, ma refer la windowsuri si alte chesti) apoi scria ca dupa efectuarea cautari nimic din ce am eu in pc nu o sa dispara decat doar programe instalate recent.Sa efectuat cautarea si nu a gasit nici o problema si nu stiu daca a sters ceva din programe pentru ca dupa ce a analizat mi-a dat o chestie pe care scria ce a analizat si ce a sters si scria ca nu a fost gasita nici o problema si nici nu scria ceva de un program sters. Apoi si-a dat restart si acum totul este ok merge normal ca de obicei.
Este normal sa faca asa? Am windows 7 Edition Familiale Premium.
P.s:Am scris tepede scuzati greselile de ortografie.

1 răspuns:
| NairamLego a răspuns:

Si eu am avut probleme tot din astea cu laptopul, si intai trebuie sa-ti pui toate fisierele importante pe Disk D, iar dupa aceea, du-l la unul sa ti-lo dezviruseze, iar dupa aia nu o sa mai poata sa tina laptopul 2-3 ore. Va trebui mereu incarcat cand esti pe el