| antohianda a întrebat:

Vreau si eu vedetele puse in ordine dupa cum vine ziua lor(nu dupa varsta, dupa cum vin la rand zilele de nastere). Asa, cate vedete puteti nu trebuie o multime.Multumesc.Nu conteaza ce fel de vedete sunt. Pot fi si din Romania si din strainatate. Vedete sa fie. laughing. Scuzati categoria. Multumesc din nou.

1 răspuns:
| Bixu a răspuns:

Poi.eu iti zic si din Romania si din alte taribig grin.De la cel mai mic la cel mai mare(ma refer la ani). Decitongueavel Bartos:20 Ianuarie 1975, Smiley:27 iulie 1983, Andreea Balan:23 iunie 1984, Andra:23 august 1986, Taylor Swift:13 decembrie 1989, Selena gomez:22 iulie 1992 si Miley Cyrus:23 noiembrie 1992big grin.Cam atat stiu mai multi dar nu imi vine momentanbig grin