| gyna201 a întrebat:

Ce emisiune va place mai mult vocea romaniei sau x factorhappy? si ce va place laemisiunea respectiva mai mult

10 răspunsuri:
| ewygirl a răspuns:

"Vocea Romaniei" CATEGORIC! ...sunt mult mai justi si se aleg dupa voce ...nu se aleg dupa aspect fizic,carismatica,etc;
La X FACTOR s-au ales destule persoane care,chiar nu au nici o treaba cu muzica.
Dupa parerea mea, in comparatie cu Vocea Romaniei, X factor e de cacao.Sincer sunt curioasa cum va fi X factor in continuare, dupa ce concurentii intra in cantonament.

| Nede a răspuns:

X factor.pentru ca participa si un prieten de'al meu

| ramonia a răspuns:

Amandoua imi plac x factor imi place ca sunt voci super iar vocea romaniei ca juriul nu vede concurentii la inceput

| βeβeℓușa a răspuns:

Bună eu sunt de parere că X factor dar și vocea româniei sunt doua emisiunib foarte tari.Au foarte multe lucruri comune precum și faptul că aceste evenimente de divertisment au fost creeate de aceleși firme! Mie sincer îmi place foarte puțin mai mult Vocea României. Sper că te-am ajutat!

| dalmma a răspuns:

Vocea romaniei happy

| Trolli a răspuns:

Vocea Romaniei.

| JESSARYA a răspuns:

Vocea Romaniei pentru ca e mai interesant.

| any98 a răspuns:

Vocea romaniei pentru ca cei 5 nu stiu cum arata de unde sunt sau cum sunt ei pot auzii doer vocea lor si dupa ce se vor intoarce vor vedea cine sunt e cea mai tare emisiune

| cOPPY a răspuns:

X factor deoarece sunt

| cOPPY a răspuns:

X factor deoarece sunt melodii care o emotioneaza pepaula seling cat si publicul