| Eroare404 a întrebat:

Ce emisiune va place mai mult:X Factor sau Vocea Romaniei?

12 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Ce-s cu rasurile astea de emisiuni? Un Eurosport nu bagai si tu...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Era cat pe ce s.o faceti de pomina! Ala.i scor, bre?

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Du-te si intreaba-l pe w0nger de ce a bagat echipa aia si iti va explica ce si cum. E bine ca nu ne-au batut camilele!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Da,rusinos de bine! Am pierdut pe mana ta,, imi esti dator.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai si tu te iei dupa mine? Si ce ai vrea sa fac pentru tine?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Iti spun la momentul oportun, doar sa nu uiti!

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Baga pe urmatorul meci pe Arsenal si peste 2.5, nu ratezi niciun banut!

| Mayhem666 a răspuns:

Nu prea stiu, nu prea le-am vizionat, mai ales ca in ultimul timp nu am mai aprins televizorul, la mine in camera, televizorul e mai mult de decor, eu folosesc cel mai mult laptopul. Din 24 de ore pe zi, aproape 12 le petrec la laptop, daca nu 12, macar 10 tot le petrec in fata laptop-ului.

| RainmakerX a răspuns:

Nu ma uit la asa ceva... am vazut doar primul sezon.

Daca ar fi sa aleg intre cele 2 atunci probabil ca as alege Vocea Romaniei.

| Florentina9210 a răspuns:

Niciuna!

| UzOm a răspuns:

Cele care nu intră la categoria "Low IQ".

| Innsbruck a răspuns:

Nici una.