| Daviiiiiid a întrebat:

Cum pot sa aflu cand nu o sa mai fiu blocat pe facebook pentru ca am dat tag la persoane? Adica nu scrie cand o sa fiu deblocat, in ce zi, doar : Momentan nu mai ai permisiunea de a efectua această acţiune.

În cazul în care crezi că vezi asta din greşeală, te rugăm anunţă-ne. happy.

2 răspunsuri:
| νααℓι a răspuns:

De obicei trebuia sa iti apara cand incercai sa mai dai tag la cineva trebuia sa iti apara cat timp mai esti suspendat si dupa cat timp iti va expira suspendarea, dar daca nu-ti zice si zice doar asa probabil ca esti suspendat pe o perioada nelimitata de la aceasta functie!

| Daviiiiiid explică (pentru νααℓι):

Pai nu stiu, nu cred, deoarece, n-am mai fost blocat din cauza asta pana acum...