| AlyiX a întrebat:

Hey... Buna TPUsad De ieri am vazut ca nu mai pot comenta pe Facebook la anumite pagini (ce tot zic aici, la toate paginile). ce se intampla? eu am facebookul in romana dar nu inteleg...

Acţiune blocată
Momentan nu mai ai permisiunea de a efectua această acţiune.

În cazul în care crezi că vezi asta din greşeală, te rugăm anunţă-ne.
Asta imi scrie! Ce fac? cat astept?

3 răspunsuri:
| ReusxD a răspuns:

Incearca sa dai update la pluginurile de baza a browserul tau http://videotutorial.ro/tag/cum-fac-update-la-pluginurile-firefox/
Sau daca nu merge aceasta varianta, da re-install la browser.

| AlyiX explică (pentru ReusxD):

Nu merge, nici pe telefon nici pe nimic nu merge crying(

| ReusxD a răspuns (pentru AlyiX):

Altă soluţie e să-ţi descarci alt browser.