| anonim_4396 a întrebat:

BUNA SUNT DISPERATA1!crying
Contul meu de facebook merge ma pot uita pe el si sa postez ceva dar cand vreau sa vorbesc la chat si sa dau like si comm la imagini imi zice:
Momentan nu mai ai permisiunea de a efectua această acţiune.

În cazul în care crezi că vezi asta din greşeală, te rugăm anunţă-ne. Va rog ajutati-ma nu vreau sa imi pierd contulsad

Răspuns Câştigător
| Alle15 a răspuns:

Pur si simplu ori o pagina ori un membru facebook te-a blocat, dandu-ti spam pentru un continut neadecvat care l-ai trimis pe chat cat si pe pagini faceebok, pagini persoane, comentarii. O sa fi cred cam vreo 2-3 sapt blocata. Daca sti ca nu ai facut nimic, anunta-i, cum iti dau ei mesaju la sfarsitul notificarii cu "esti blocata".

| Lariiiiiiii a răspuns (pentru Alle15):

PFF dar trimite-am un link in care spune-am la lume sa de-a like dar nu cred ca de asta straight face pot sa postez dar absolut nimic nu mai pot facesad

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Disperare mare, nu merge facebook, trebuie sa socializezi pe bune. grav tare.

te a blocat pentru ca ai fost raportata ca spammer

| Klaudiu214 a răspuns:

Cata tragedie

| Lariiiiiiii a răspuns:

Stie cineva ce sa fac?:\

| Lariiiiiiii a răspuns (pentru Lariiiiiiii):

Nu pot fara facebooksad iar alt cont?sadcrying NASPA! imi vreau facebook-ul inapoi

| Lariiiiiiii a răspuns:

S-a rezolvat