| LucyCpn a întrebat:

Cum pot slabi repede? Ce regimuri imi recomandati? Ofer Funda!

3 răspunsuri:
| prisacarul56 a răspuns:

Lasa-le naibii de regimuri. Miscare, miscare, miscare, de trei ori miscare

| Swanda a răspuns:

Ideea e sa te simti bine in corpul tau, nu sa fi vreun fotomodel.
Iti recomand sa mamanci sanatos. de cel putin 3 ori pe zi cate o leguma/fruct
Sa faci minim 1 tura maxim 3 ture de lac [ prin parc]
Dimineata cand te scoli sa te intinzi [ poti face miscari ale bratelor etc. ]

| LucySilvyu a răspuns:

Nu poti slabi numai cu regimuri.Trebuie sa practici si sport:alergatul, pedalatul, fotbal, tenis sau ce-ti place tie. Trebuie sa iei cate 5-6 mese mici pe zi la un interval de 2-3 ore.Si nu astepta niciodata sa ti se faca foame!