| Constantin112 a întrebat:

Daca stau bine si ma gandesc asta s-a intamplat acum un an si ceva deci am fost la cineva cu un prieten nu mai stiu nici eu sigur si acolo un om batran mi-a pus o intrebare care nici acum nu i-am gasit raspunsul.

Ce este masculin in femeie? straight face ( Sau ce are femeia masculin in ea tot aia... )

Deci am tot cautat pe google, am intrebat cunostinte si nimic...voi stiti raspunsul la intrebare? dar raspunsul corect.

Funda! xDD

7 răspunsuri:
| thealchemist a răspuns:

Eu stiu dar cred ca mi s-ar sterge raspunsul.

| DiannaDi a răspuns:

Uneori, caracterul

| stlucian a răspuns:

In femeie tot e mai masculin decat in barbati! Dar noi(barbatii suntem genetic sa vedem feminitatea lor) trebuie sa le ocrotim(tot genetic) desi ele ne conduc fara sa ne dam seama si asta ne place!
CLAR CA EXISTA SI EXCEPTII
Dar sa nu-mi spui mie daca o femeie te roaga sa-i ajuti la sacose nu faci cu totul altfel daca te ar ruga un barbat!
Pe scurt masculinul nostru(al barbatilor)se gaseste in femeie!

Sti, bunicul avea o vorba:
"E rau cu raul dar mai rau fara de rau"
si avea dreptate big grin fiind casatorit de doua oriwinking

| Muwz a răspuns:

Da stiu ce are femeia masculin in ea : anusul.

Funda?

| Constantin112 explică (pentru Muwz):

Raspunsul e pe bune? =]] sau...te-ai gandit tu? big grin

| Muwz a răspuns (pentru Constantin112):

E pe bune!
Normal ca m-am gandit laughing eu. laughing