| Oprea_Monica_Alexandra_1994 a întrebat:

Salut TPU! Dati-mi si mie o idee...vreau sa stiu un personaj mai tare decat un ZOMBIE si un VAMPIR thinking ma gandesc dar nu-mi vine nici o idee... poate ma intrebati de ce vreau un personaj: am o colega care e cea mai buna prietena. Ea se joaca un joc in care personajul ei este un vampir, eu m-am gandit la un zombi.dar nu-i bun
Poate unii puteti spune: dar ce, esti copil? Eu nu bag in seama astfel de mesaje...
Astept un raspuns. Funda pentru cea mai buna idee! big grin

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

Varcolac, mumie, monstru, balaur, diavol, fantoma, extraterestru, bigfoot.

| Oprea_Monica_Alexandra_1994 explică (pentru BiuL):

Multumesc pentru raspuns! big grin

| BiuL a răspuns (pentru Oprea_Monica_Alexandra_1994):

Cu placere!

| CaptainPanda a răspuns (pentru Oprea_Monica_Alexandra_1994):

Cu placere

7 răspunsuri:
| єχcєєℓ a răspuns:

Vamprii sunt cei mai tari
smug

| CaptainPanda a răspuns:

Mumie; stafie, halck, frankenstine(cum s-o scrie)batting eyelashes

| CaptainPanda a răspuns:

Aaa si un schelete