| ChidoriKing a întrebat:

Salut,TPU! De ce de pe orice browser intru pe youtube, fiecare video se blocheaza dupa 4-5 sec? Adica nu se "buffereaza" se blocheaza pur si simplu ca si cum ai pune pauza...

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ovidiu8msn a răspuns:

Si eu patesc la fel de 3 zile. O fi intrat ACTA in vigoare. laughing

| Keyko a răspuns:

Eu pateam asta de la Explorer, dupa aceea am incercat Crome si a mers si merge in continuare perfect. Poate este ceva de la Internet.

| AaN56 a răspuns:

Asa patesc si eu dar nu stiu de ce si pe or ce browser inainte nu mi se bloca pe internet exporer dar acum da. Daca afli raspunsu spune-mi si mie.

| Tonijoint a răspuns:

Instaleaza driverele de la placa video si directx pe care il suporta placa ta
Nu uita sa instalezi driverele de la placa de baza pentru sunet(in caz ca au probleme). Apoi dai restart.

Daca nu merge nici asa, baga windowsul iar.

| ChidoriKing explică (pentru Tonijoint):

Acum ca ai adus vorba...mi s-a ars placa de sunet acum 3 zile...de la asta o fi?:-s

| Mircea_Cinca_1995 a răspuns:

Ai prea putina memorie libera in C ori viteza ta de la net este mica.