| anonim_4396 a întrebat:

De ceva timp imi caut un prieten virtual cu aceleasi pasiuni ca ale mele (baschet, Agatha Christie, carti in general, fotbal), pentru a putea discuta cu el despre acestea. Se ofera cineva?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi plac cartile Agathei si imi place si fotbalul, dar baschetul... nee.

| AlecsRvaSpunePa a răspuns:

Intra pe Omegle

| MeyCara a răspuns:

Interesanta intrebare laughing. Ador Agatha Christie, tocmai citeam una din cartile ei inainte sa intru pe site. Pacat totusi ca nu mi place fotbalul. Dar de baschet, mai vorbim. ^^