| R1plax a întrebat:

de curand adica peste 1 saptamana o sa-mi cumpar un telefon si as vrea sa aleg intre :
-Samsung Galaxy Ace sau
-Samsung Galaxy S Plus
As vrea sa argumentati raspunsul si sa spuneti ce are in plus ala si ala nare si ce ati alege voi MULTUMESC

Răspuns Câştigător
| zozo74 a răspuns:

Samsung Galaxy S Plus;- desi este mai mare ca dimensiune este mai performant are procesor 1 GHZ, ace ul are procesor 800 MHZ; un display LED mult mai bun datorita vibratiei culorilor in dezavantajul Aceului, Galaxy ul suporta blutooth ul 3.0, air ace ul 2.1 si asa mai departe in concluzie Galaxy S mult mai bun. Fundita