| florin333 a întrebat:

deci, eu am opera ca browser si cand imi descarc o melodie imi deschide alt tab unde scrie descarcari si melodia se descarca in disc local C.dar eu nu prea mai am memorie in C si vreau sa mi se descarce in disc local D dar nu imi apare nicaieri unde sa dau ca sa se descarce altundeva.adica jos scrie de la... catre C adica in disc local C.si nu stiu cum sa dau sa imi setez.imi puteti spune daca stiti cum pot sa setez sa mi se descarce altundeva?(am opera browser). multumesc!

Răspuns Câştigător
| IulianP a răspuns:

In browser te duci la Setting-> Preferences-> Advanced settings(sau ceva de genul) si aici o sa-ti apara o lista in stanga, un vei gasi Downloads, dai click pe el si o sa poti schimba directorul de download.