| diamanttaa a întrebat:

Cum fac sa golesc hard diskul? As vrea sa downloandez un joc si jos cand il descarc arata in stanga,, Nu a >reusit-Disc plin". Deci spuneti-mi cum sa il golesc ca sa nu imi mai esueze descarcarea. Ofer funda!

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Folosește CCleaner de la Pirifiorm.

| K0sti a răspuns:

Simplu, stergi ce nu-ti trebuie!

| valentin75 a răspuns:

Salut! Pe hard disk ai o partitie sau doua, trebuie sa vezi cate partitii ai. Daca ai una singura nu e de bine. Ca sa-l golesti trebuie sa stergi sau sa salvezi pe dvd ce nu iti trebuie urgent. Dupa ce ai salvat poti sterge, in acest fel iti faci loc pe hard pentru ce vrei sa iei de pe net! Poti folosi si recomandarea de mai jos, ccleaner. Poti sa intri in My Computer, click pe hard (click dreapta), properties, iar la general iti apare optiunea disck cleanup, click pe ea, se deschide o fereastra, selectezi de acolo, ok si yes. Bafta!

| diamanttaa explică (pentru valentin75):

Am uitat sa mentionez happy am 9 ani straight face

| valentin75 a răspuns (pentru diamanttaa):

O rogi pe mami a ta sa te ajute, e cel mai bine! Bafta!