| LaChatte a întrebat:

fratele meu mic de un an s-a jucat cu telefonul mamei si din greseala a conectat-o la internet. mama poate sa se deconecteze de pe internet? funda!

4 răspunsuri:
| LaChatte explică:

Mama plateste pe luna 1, 12 eur!

| elex a răspuns:

Da se poate deconecta umbland in opera mini sau ce ai tu pe acolo sau daca nu foloseste o brosa de la o cartela de cosmote pentru a te deconecta

| floriprintesa90 a răspuns:

Depinde in ce retea esti si mama ta ar putea sa se deconecteze de pe telefon cu parola

| vip1o1o a răspuns:

Depinde pe ce este mama ta, daca este pe cartele trebuie sa intri tu de pe telefon la internet(la codul cu *... in functie de ce reatea esti) daca este pe abonament trebuie sa suni la relatii cu clienti pentru al deconecta