| V3lCr0 a întrebat:

iar va sacai laughing
Am primit raspuns un mare NU atunci cand am intrebat-o atuncea...
Si acum vad ca iar face cum i-ar place de mine.
Ce sa mai fac ? straight face

4 răspunsuri:
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Ceau
In primul rand nu ne sacai,esti bine primit.
Te ia la misto,si iti recomand ca inainte de a vrea sa fii cu o persoana sa o cunosti mai bine,sa fiti amici,sa iesiti in grup in oras, sa comunicati pe messenger deoarece poate daca formati un cuplu nu-ti va mai placea de ea, isi va arata defectele si atunci poate tot ce simti pentru ea sa se risipeasca si iti va parea rau.
Daca ei nu-i place de tine si face misto atunci raspunde-i cu aceeasi moneda.
Succes si o zi placuta! happy

| crmr a răspuns:

1 nu am inteles nimic
2 daca e vorba de o fata isi bate joc de tine!

| SEBASTIANDER a răspuns:

Mai vb cu ea tot asa mai fiti apropiati si cand vezi ca sunteti foarte apropiati si simti ca te place mai intreab-o odata

| V3lCr0 explică:

Da este vorba despre o fata am facut vreo 4 intrebari pe acest subiect. rolling on the floor
I-am facut si doua poezi si i-am mai zis ca si imi place de ea.