| Alexe_Florian_1996 a întrebat:

imi puteti spune si mie dacă este posibil in romania sau nu sa-ti iei bicicleta cu tine la calatorii cu trenul? stau in constanta si vreau sa merg la munte cu mtb-ul sa vad ce poate, ms anticipat

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Se poate. Doua situatii: trenuri care au in compunere vagoane cu loc pentru biciclete (intrebi la casa) sau biciclete demontabile (pliabile).
Mai documenteaza-te: http://www.cfrcalatori.ro/ro/servicii/servicii-biciclete

1 răspuns:
| Edisor27 a răspuns:

Din cate stiu nu este posibil