| krewooo a întrebat:

In urma cu cateva luni bune, am intampinat un sofer "nedorit". Sa va explic. mergeam pe un drum cu masina avand o viteza de aprox. 80 la ora. De pe o strada secundara, o masina a intrat pe banda mea, iar eu am efectuat o depasire. in timpul depasirii am trecut pe langa un om ( mai sa il lovesc) insa am evitat prin claxonare.( nu l-am lovit deloc sau ceva, nu au fost implicate victime). Dupa ce imi continui drumul, apare acea masina in spatele meu blitand. ulterior se angajeaza in depasire si imi face semne disperate sa opresc. bineinteles nu am oprit. erau vreo 4 greoi in masina iar soferul era slabut el. s -a bagat in fata mea, m-a oprit. Vazand asta, m-am asigurat ca pot efectua rapid o depasire ca sa scap de el. ulterior soferul era dat jos din masina, si la depasirea mea. mi-a bagat o talpa in portiera. ulterior a incetat sa mai ma urmareasca. Ce credeti ca a cauzat starea nevrotica a soferului? Am fost eu de vina? El a fost de vina? Ar fi trebuit sa cobor la el sa ne batem? Este bine cum am procedat? Astept pareri, mersi mult!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Merita un telefon la 112 ca esti agresat in trafic.

| Vlad_Rosu_1997 a răspuns:

Sunt persoane care cred ca sunt deasupra fiecaruia. Asa au fost invatate dar ei nu-si dau seama ca sunt niste oameni bun de nimic. Merita o palma dar mai bine te abtii ca le atati ego-ul.