| deejayoo a întrebat:

joc cityville pe facebook de ceva timp. dar acum m-am expandat pentru a putea avea parte de o locuinta tare. daca vreau sa o contruiesc (casa e acolo dar e in zapada trebuie doar sa o repar)imi zice ca e o problema si ca imi va da restart la pagina.cand intru iarasi nu mi se salveaza ca eu am reparat-o.cum as putea sa fac sa pot sa repar casa. funda mare dar raspundeti rapid.

1 răspuns:
| MinnieMousez a răspuns:

Salzzhappy Si eu joc citivile de ceva vreme dar mie nu -mi-a aparut nimic de genul doar acum o luna ...nu-mi merge deloc la fel ca si tie si nu am mai jucat o perioada(o sapt.)si c and am reincercat dupa aceea saptamana merge din nouhappyar trebui sa nu mai joci o zi sa vezi a doua zi daca s-a schimbat sau poate e doar o defectiune care se repara la joc si nu ai voie
Funda?:*