| mpcme2000 a întrebat:

Joi este ziua mamei mele, aveti vreo idee pentru o surpriza mai speciala?

Răspuns Câştigător
| Luizaaa a răspuns:

Eu consider mereu că nu ceea ce oferi este important ci sentimentele pe care le transmiți. Fa-i ceva făcut de tine, va aprecia enorm efortul. Eu mereu îi fac cate ceva făcut de mine, nu este greu, poți face ceva simplu, gestul contează. Dacă nu te descurci i-ai un buchet de flori si ciocolată și poți să-i faci și un mic bilețel. Succes!

2 răspunsuri:
| Nigirishimete a răspuns:

Tu esti cadoul ei, nu conteaza ce cadou, eu in locul tau as cumpara un buchet de flori si o cutie de ciocolata.Ia-ti ce simti in inima pentru ea.

| mpcme2000 explică (pentru Nigirishimete):

Ok multumesc foarte mult pentru raspuns!