| eu_stie_tot a întrebat:

Aveti vreo idee despre niste filme horror pentru o seara cu prietenii? Eu m-am gandit la The exorcism of emily rose. Ce parere aveti despre el? Altele mai infricosatoare mai stiti? Vreau cele mai "horror" dintre toate. Sugestii?

11 răspunsuri:
| Firefly a răspuns:

Stay Alive
The Number 23
El orfanato
I know who killed me
Mirrors
One missed call
Orphan
Shutter
Stigmata
The exorcism
Sight
Silent Hill
The Messengers
The unborn
Poti alege ceva de aici...sunt cateva filme de groaza care s'ar putea sa iti placa...

| Alina_9354 a răspuns:

Filmu ala e destul de infricosator dar mai poti alege,, My bloody Valentine's Day,, e foarte infricosator! Daca vrei combinat cu comedie Scary Movielaughing

| Marian™® a răspuns:

Mda. catacombe
my bloody
Paranormal Activity
deadline
... rog fundita:X:Xlove struck

| BlacK EyeS LoVE BRoWn EyEs a răspuns:

Deadline, Jennifer's Body...
... http://www.cinemarx.ro/filme-horror-2009/
Ciao Baw!

| jolie a răspuns:

Daca te uiti la wrong turn nu o sa mai mergi nici la baie singura laughing)

| NEC a răspuns:

Saw nu trebuie ratat x_x

| franka a răspuns:

The grudge 3. Mie mi se pare destul de infricosator, ai putea sa te uiti si la celelalte the grudge 1, 2. Insa 3 e cel mai smecherlove struck

| Roxii a răspuns:

Puteti sa va uitati la'' legion'' e super filmu sau la quantum apocalipse

| BuBuLiNa_1408 a răspuns:

Paranormal Activity, deci chiar m`a speriathee hee E super scary`...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Drag me to hell
Silent Hill
Paranormal activity
The messengers
vizionare palcuta:*

| euana a răspuns:

Mie mi-au placut:drum interzis, destinatie finala, vasul fantoma.Si eu sunt mare fan horror