| Caataa a întrebat:

Ma numesc Alex si am 14 ani! De cand sunt mic am niste probleme cu vorbirea, nu pot pronunta cuvintele ce au in componenta grupurile de sunete ge/gi si ce/ci. Am avut proleme si cu s-ul, dar s-a rezolvat. As vrea sa stiu cum as putea rezolva aceste probleme fara logoped. Multumesc frumos, astept raspuns catmai rapid!

1 răspuns:
| TheFragranceMaster a răspuns:

Eu sint rarait deci te inteleg perfect, cind aveam 5-6 ani(nu mai stiu sigur)am fost operat la limba la un spital din Bucuresti, Coltea parca, trebuia sa mai merg odata dar am facut atita scandal incit ai mei au renuntat! Intereseaza-te, poate poti sa faci ceva!