| anonim_4396 a întrebat:

Maine trebuie sa dau 2 teste : 1 la engleza si unul la istorie.
Problema e ca pana acum nu am invatat, si as dori niste metode invatat mai bine dar si repede deoarece de exemplu la ISTORIE am 6 pagini! FUNDA love struck!

Răspuns Câştigător
| danielaspiridon a răspuns:

Buna, fa-ti rezumat la ele. Si eu am avut la istorie 6 pagini dar am facut rezumat si am invatat decat 2 pagini deoarece am mai scurtat din lectie. Sper ca ti-am fost de ajutor. Fundita :*?

1 răspuns:
| Mugurel33 a răspuns:

Pă as avea eu o sulutie, închide calculatorul și televizorul si învațăbig grin