| MiculFaraon a întrebat:

Ieri m-a ascultat la istorie si nu am stiut si drept cadou mi-a dat de invatat tot de la inceputul anului pentru maine. Sunt in jur de 9-10 lectii a cate 2 pagini fiecare cam asa. Cum pot sa le invat repede pana maine? Stiti vreo tehnica ceva? Dau funda promit. :*.

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Salut
Sincer e imposibil sa inveti atatea pagini intr-un timp atat de scurt.
Eu zic sa te pregatesti doar la 2-3 lectii si atat.

Pentru a le invata iti sugerez mult calm si concetrare.

| Ibrahimovic a răspuns:

Spune-mi ce lectii ai de invatat...
Si nu e mult, acum depinde si ce lectii sunt.

| K4sZz a răspuns:

E imposibil zic eu sa inveti 20 de pagini mai ales la istorie laughing eu cred ca a facut asa ca sa te sperie sa inveti cateva lectii nu cred ca sta sa te asculte pe tine din toate laughing ii trebuie 2 ore sa faca asta laughing