| Marshal2118 a întrebat:

mi-am cumparat un Samsung galaxy young blue si mi-am luat un card sd de 8 Gb dar nu stiu cum sa transfer ceva pe ea am formatat-o si tot nu imi spune cand merg la >>Seteri-Aplicatii- O aplicatie sa scrie Muta pe cartela SD ce sa fac ajutati-ma
Funda!?

Răspuns Câştigător
| Chele_Iulian_1995 a răspuns:

AppMgrIII,DE PE MAGAzin play.Programu iti muta automat tot ce se poate pe card si poti alege sa transferi ceva in memoria telefonului sau invers

| Marshal2118 explică (pentru Chele_Iulian_1995):

Mersi

| Marshal2118 explică (pentru Chele_Iulian_1995):

Am o problema am instalat dar spune ca nu am cardul bagat si eu il am big grin

4 răspunsuri:
| Chele_Iulian_1995 a răspuns:

Da restart la telefon

| claudiu1924 a răspuns:

Salut cind iti da cardul din magazin este gol si telefonul cind il iei nu are aplicati jocuri si deaste pe el numai aplicatile din fabricare instaleaza-ti de pe magazin play succes