| Aditzaaaa a întrebat:

mi-ati putea spune cateva idei de nume pentru Facebook, pe mine ma cheama Adriana, dar mi se spune foarte mult Ary.Astept sugestii!
Funda+vot! Cei care nu au idei sau vor doar sa se prosteasca, mai bine nu intra pe intrebare si gata!
Multumesc anticipat

4 răspunsuri:
| oana1238105 a răspuns:

Adrianaary,ary scumpy, adriana

| akaa a răspuns:

Pai... Ai putea pune : Ary si numele de fam. Si ai putea pune la numele de fam. ceva prescurtat. Depinde cum te cheama
Poti pune doar primele 2 litere la numele de fam.
Sper ca te-am ajutat tongue fundita? big grin

| LaadyH a răspuns:

Buna :*
Pai ai putea sa iti pui Ary Adriana thinking sau invers, depinde cum iti placelaughing.thinking
Sau.Ary A.
Ary si numele de familie.
Adriana si numele de familie.
Nu stiu, cam astea sunt ideile mele, sper ca te-am ajutat :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut happy.
Pai cred ca ai vazut ca multi isi pun prenumele si numele (in cazul tau Adriana...si numele) si in paranteza iti pui cum iti spun prietenii happy.
Sper ca te-am ajutat.
Pa, pahappy.