| DauRaspunsuriBunePeTPU a întrebat:

Hey! As vrea si eu niste idei de nume pentru facebook, ma cheama adriana oprea. mi-am pus si numele intreg, dar ma plictiseste. as vrea alte idei, mai simpatice. dar va rog, fara Scumpika, Adorabila si Pitik. Funda!big grin

Răspuns Câştigător
| giulia890 a răspuns:

Totusi (fara suparare) hai sa nu transformam facebook-ul in hi5 straight face... pune-ti numele tau din buletin.Ai un nume destul de frumos

| DauRaspunsuriBunePeTPU explică (pentru giulia890):

Pai ce am spus mai sus, doar nu am sa-mi pun Simpatika Pisicutza Ta, lool rolling on the floor dar nu prea mai e un nume asa de frumos cand cineva itit spune ''opera'' laughing

| giulia890 a răspuns (pentru DauRaspunsuriBunePeTPU):

Opera nu e un cuvant jignitor...si nu cred ca ar trebui sa-i bagi in seama.E un nume de familie, nu e ca ti l-ai ales tu