| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu cum sa incep..imi doresc foarte mult un telefon, mai exact Samsung galaxy s2 si nu am bani de el, cine are o situatie financiara mai buna si vrea sa faca o fapta buna sa ma ajute si pe mine cu dorinta mea.
Multumesc Anticipat!

8 răspunsuri:
| rutanklan a răspuns:

Da sigur imediat, hai ca donez aia 2% din impozit la tine in pusculita. De fapt stii ce, tot ceea ce fac eu de-alungul unui an il dau tie. Am sa contactez si greenpeace sa nu mai investeasca bani in protejarea naturii ci sa ti-i doneze toti tie. De fapt, si Uniceful va sari in ajutorul tau, ca saracu de tine nu mai poti trai daca nu ai samsunggalaxys2... FUCK OFF YOU FUCKING SELFISH BASTARD!

| alecsalecs a răspuns:

Scuza ma ca ti zic dar eu cred ca nu stii in ce tara traiesti? unde te crezi in Germania franta? suedia?
daca ai cadea lat pe strada in amiaza mare si nimeni nu vine sa vada ce ai iar tu vrei bani pentru un telefon de ultima generatie? Cred ca esti un copil extrem de naiv! sincer fara sa te jignesc. uite fa cu prieteni tai un experiment du te pe un bulevard din centru orasul si aseaza te jos ca si cum ai fi eu stiu lesinat...si vei vedea ce surpriza vei avea...
! Lasa telefoanele si gandeste la altceva sigur esti un copil! imi pare rau pentru tine,. sincer...
si inca ceva de ce iti doresti un astfel de telefon?

| LoveItachi4Ever a răspuns:

Ba frate si eu imi doresc un ferrari da nu m apuc sa cersesc p`aici

| izabela1234 a răspuns:

Ce prostie, cati ani ai? du-te la munca.laughing laughing laughing

| DeeDee01 a răspuns:

Ce idioteniie, strange alocatiile nu cersi du-te pe strada si spune lumi k vrei telefon sa vedem cine iti da laughing)!

| SIsi321j a răspuns:

Mai asteapta pana o sa ai bani dupa aia iti iei happy

| Ptcc a răspuns:

Nimeni nu vrea sa te ajute asa. ideea e sa castigi tu banul tau sa iti iei telefonul acela. Iti dau un pont, incearca asta:
http://rapidsiusor.blogspot.com/

| monica2729 a răspuns:

Pai nu stiu angajeazate sau vinde limonada, ingrijeste batrani... plimba caini... dar daca iti place careva fa si biletele si pune in cutii postale!