| cristinukamady a întrebat:

Buna TPU! Sunt intr-o situatie dificilalaughingDeci urmeaza ziua mea.
Sora mea ar vrea sa imi ia un iphone 3 de la cineva care il da... faza e ca eu vreau iphone..insa imi doresc mai mult un Samsung galaxy s 3 minibig grin Din pacate acel telefon e cam scump daca il cumperi nou...Si eu deja strang bani ca sa imi iau in primavara cand reiinoesc contractul la Vodafonehappy
Ceea ce vreaus a stiu este..care telefon este mai bun? CAre sa il aleg?happy

Dau fundahappy

8 răspunsuri:
| yaVanilla a răspuns:

Dupa a mea parere: de ce nu ii propui surorii tale sa puneti banii impreuna si sa iti iei un Samgung galaxy s3 mini? daca asta iti doresti.
Dupa mine mai bun ar fi Samsung-ul pentru ca are android.

| cristinukamady explică (pentru yaVanilla):

Am uitat sa precizez...ea vroia sa imi cumpere si papagal..si nu vreau sa o chelesc asa de bani..mai ales ca acum nu are o stare financiara prea buna... oricum cred ca voi astepta pana in primavara sa imi iau eu telefonbig grin
in plus..nu ma mai atrage asa mult iphon-ul big grin Mersi de raspuns:*

| yaVanilla a răspuns (pentru cristinukamady):

Cu placere :* Pentru asta bantui TPU de obicei.

| valentino52 a răspuns:

Eu in mod normal ti-as recomanda iphone intotdeauna dar nu poti compara un iphone 3g cu un Samsung nou aparut. Nici macar nu mai poti instala facebook pe un iphone 3g... Nu iti recomand sub nici o forma 3g-ul, si in curand nici 3gs-ul nu va mai fi rentabil.

| JulyStorm a răspuns:

Intotdeauna Samsung! Mai bine mai astepti si mai strangi niste banuti decat sa arunci banii aiurea pe un Iphone 3.

| iubescbulldogii a răspuns:

Salut. Si eu am iphone 3gs si sunt foarte multumit de el. Eu sincer, as alege iphon-ul.

| RzVq a răspuns:

Deci nu cunosc foarte bine acceste 2 telefoane Samsung-ul foloseste sitemul de operare android si este model telefon aparut de curand s-ar putea sa aiba mai multe avantaje

| costeamihai08112001 a răspuns:

Sa sti ca eu as prefera Aifon dar nu stiu faca daca ii mai bun ca galaxi, cai putea cauta pe wichipedia sper ca te-am ajutat, funda?

pe