| SunshineLove a întrebat:

Ce farse de facut in excursii stiti? big grin Inafara de pasta de dinti pe fata/clanta.

3 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

-vesnica pasta de dinti pe clanta
-schimbi sarea cu piperu
-arunci cu baloane(preferabil pungi) cu apa de la balcon in colegi (
Cand doarme bagai mana in apa calduta
Pune-i frisca in mana si gadilal la nas
Bagai mustar in pasta de dinti
Unge manerele cu sapun
Bagai otet sau spirt in apa sau suc
lipiti o hartie la WC pe care scrie"defect"
sau pune biletele sub usa cuiva vino la camera X camera dirigintei
http://www.youtube.com/watch?v=TOHEGyjqyCA

| LadyDy01 a răspuns:

♥Superglue pe clanta.
♥Pasta de dinti in pantofi.
♥Frisca in mana, si il gadili pe fata
♥Bomboane cu arome de usturoi (eu mi-am luat-o o data asa)
♥Bancnote legate de o ata transparenta.
♥Gandaci falsi.
♥Toarna apa in patul respectivului noaptea si apoi poti sa pretinzi ca a facut pe el.
♥Make up in somn

| EuIulia1528 a răspuns:

Scrii pe un biletel:"Uite o talpa pe tavan!" si il dai la toti si toti se uita ca prosti pe tavan!
Sau tot asa pe o foaie scrii pe o parte: "A se citi pe verso numai in caz de incendiu!" si pe spatele acelei foi scrii: "Am zis doar in caz de incendiu!" Si asa toti vor citi prima parte si apoi curiozitatea ii va impinge sa citeasca si cealalta parte!
Sau cu bancnita legata cu fir transparent! Sper ca ai inteles si ca iti sunt de ajutor! Fundita?