| AlexeLup a întrebat:

peste 2 luni am banchetul si nu stiu cu ce sa ma imbrac deoarece eu sunt o fire care nu are stare si cam dansez tot timpul sa fie ceva elegant si decent dar si potrivit pentru eveniment

Funda pentru idea inteligenta :^_^

Răspuns Câştigător
| MihàiEminèscù a răspuns:

Si eu sunt intr-a a8a ( Nu sunt eminescu laughing)) ), si o sa am banchetul in mai, nu o sa ma imbrac la costum, insa o sa imi iau ceva mai elegant! dar merge asa :
- Camasa in carouri ( cu culori mai vesele gen : rosu, albastru, verde, galben )
- Sacou, se poarta orice culoare, de preferabil alb, gri, sau negru!
- Jeansi ade culoare albastra, gri, alb, negru sau chiar pantaloni colorati!
- un fel de pantofi colorati, nu ft mari!
Bafta si la examenele nationale si sper ca te-am ajutat, funda puppy dog eyes?

8 răspunsuri:
| mikystrica a răspuns:

Buna, uite iti recomand unul din modelele astea http://bit.ly/ZJtKn9
sau
http://bit.ly/ZJuhWf
sau
http://bit.ly/ZJuqJ2

Toate sunt comode si elegante in acelasi timp si poti dansa usor :) Care crezi ca ti se potriveste cel mai bine?

| IMS a răspuns (pentru mikystrica):

Realizezi ca alea sunt rochii nu?rolling on the floor

| mikystrica a răspuns (pentru IMS):

laughing) nu stiu de ce avusem impresia ca intreaba o fata
scz...cred ca sunt indragostita laughing

| IMS a răspuns (pentru mikystrica):

Poate i-ar sta binesmug rolling on the floor

| AlexeLup explică (pentru IMS):

Alea ar sta bine pe voi fetelor

| IMS a răspuns (pentru AlexeLup):

Multumim:devil)

| nikolle08 a răspuns:

O camasa misto si niste jinsi! Sper ca te-am ajutat... fundita?:*

| MarianBlack a răspuns:

Mai ca sa fii frumos si atragator Ieti un costum negru pentru banchet costa mult stiu dar se merita daca nu vrei sa cumperi atunci ia-ti o camasa sa o porti si daca transpiri iti iei alta de schimb ca pantaloni niste pantaloni de stofa si o cravata sau ce vrei tu... faci cum vrei tu... sper sa iti fi fost de ajutorwinking