| LIFE9 a întrebat:

Hey TPU!
Am o problema destul de rusinoasa. Sunt in clasa a 8-a si peste 2 luni am banchetul. Problema este ca sunt fata si nu stiu deloc sa dansez + ca sunt foarte rusinoasa si din aceasta cauza niciodata cand am fost la vreo party nu am dansat. Ce imi recomandati ca sa pot invata sa danse cat de cat decent in 2 luni?

Răspuns Câştigător
| Vladuthz a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=ahuAy7hyDPM

Sau search pe youtube sau google,, dancing lessons for girls"

| LIFE9 explică (pentru Vladuthz):

Mersi mult. chiar mi-e de mare ajutor link-ul tau. happy

2 răspunsuri:
| adishorMS a răspuns:

La tine in camera fa ce ai vazut ca fac si altii
incepi cu un slow si treci la ceva mai ritmat pe vremea mea se exersa cu matura
NU vei intra in ridicol in nici un caz exerseaza cea ce simti de fapt la asta se reduce dansul o STARE