| picasso0 a întrebat:

Sall.Sunt in clasa a 8-a si peste o luna am banchetul big grin Vruiam sa stiu cum ar trebui sa ma port la un eveniment de genu asta.Cum ar trebui sa ma imbrac, cum sa dansez, ce ar trebui sa fac in general big grin Va rog ajutati-ma sunt mai timid big grin

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Te imbraci frumos elegant.
Uite aici o idee,
http://www.karena.ro/......tului-tau/
De dansat dansezi,depinde ce fel de dans este, vals, tango, meneito, te descurci tu.
Distractie placuta!
Te pup!

| Voidwithin a răspuns:

Te imbraci ca in club si dansezi dupa muzica...

| Zabbyel a răspuns:

Sa mi te distrezi

| TrendyHedgehog a răspuns:

De imbracat poti alege un costum intreg, sau poti opta pentru ceva mai casual, niste blugi inchisi la culoare cu o camasa si un sacou.Nu te gandi ca e cine stie ce eveniment la care trebuie sa fii rigid. Dimpotriva,gandeste-te ca e ultima data cand clasa va fi impreuna asa ca distreaza-te cat de mult poti! Eventual daca iti place de vreo fata,invit-o la dans,nu trebuie sa te chinui sa dansezi corect,daca e o melodie lenta te legani ca sa zic asa.O sa vezi ce frumos o sa fie! La mine la banchet am facut dansul pinguinului, hore, de toate rolling on the floor. Distractie placuta si, desi nu ai mentionat nimic de asta, bafta si la examene ^_^

| yosara a răspuns:

Uh.Buna. Te imbraci mai elegant, eventual un costum intreg, cu pantaloni la dunga, camasa alba si sacou, sau poti incerca o tinuta care include blugi(nu cei obisnuiti), cu o camasa, si sacou, tenesi, eventual si o palarie (in caz ca ai, sau iti sta bine--daca pui palarie, renunta la sacou, acum depinde cum arata pe tine combinatia), incearca sa o asortezi cu ce ai in dulap(palaria), sau gasesti ceva (o bluza/camasa) prin magazine--stii ce? ...imbracate cu ce vrei, sau ti se pare elegant(baietii din clasa mea au preferat sa se imbarace la fel laughing ).
Cand dansezi cu o fata, nu te misca foarte mult, doar uitate la ea, te batai putin pe ritm, daca vezi ca nu iti merge prea bine, prefate ca te cheama cineva laughing. in rest... dansul pinguinului, meneaito, gasca mea de la hq rolling on the floor), bomba, etc.; in caz ca nu le stii, le cauti pe net, si le prinzi repede(ele sunt esenta petrecerii). Tot ce trebuie sa stii e ca...trebuie sa te distrezi la maxim! sau cat se poatelaughing. Nu tine cont de reguli. Ele nu fac decat sa te incurce. Simte-te bine, iar cine te critica, sa fie sanatos. Iti urez distracie placuta! happy