| bigmanjozef a întrebat:

Spuneti-mi si mie va rog un sau mai multe anime gen bleach si naruto, naruto shippuden. Aceste doua anime-uri sunt preferatele mele, au comedie,drama, caracterele evolueaza cu timpul, te capteaza si sunt super!
Am tot cautat, dar nu gasesc... chiar as vrea sa-mi dati anime asemanatoare pentru ca am mai auzit de fullmetal alchemist, vampire knight, si nu sunt de loc la fel!
Va rog, dati-mi raspuns corect, DAU FUNDA!

P.S. : puteti sa spuneti si pareri despre bleach sau naruto, gen : va place, nu va place, si tot asa.

Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| elvisel a răspuns:

Deadman Wonderland /Buso Renkin /Bakemonogatari / ar mai fi one piece dar nu sunt ama mare fan ( personal mi se pare prea copilaresc) succes

1 răspuns:
| 1234dany5 a răspuns:

Bleach... nu stiu nu ma uit! naruto SUPEER