| Casillias1 a întrebat:

Sunt un baiat, am 11 ani, slab, mai scund, ce freza credeti ca tr sa imi fac?

12 răspunsuri:
| ahlrh a răspuns:

Pai, eu nu ma pricep la freze, dar nu trebuia sa zici ce varsta ai, si mai degraba forma capului, Nu?

| shadovv a răspuns:

Freza de copil incult de 11 ani...

| Freaky a răspuns:

Pai mie una imi plac baietii cu parul mai lung, dar nu exagerat. ceva in genul.stiu si euuu.zack(dylan sprouse) sau cody(cole sprouse)...sunt niste scumpi :X

| upgrade a răspuns:

Cred ca depinde si de forma feteihappy

| •.•°..::paffy::..•.•° a răspuns:

La 11 ani nu stiu ce te poate scoate in evidenta rolling on the floor

| ЯάdµСЦ a răspuns:

Tepi cei mai tari!

| MihaiMihăiuş a răspuns:

Fatil ciufulit...adica lasati breton intr-o parte si in loc de tepi fa-ti tepi ciufuliti!

| Alocispeptunoi a răspuns:

Creasta laughing sau iti ridici parul in sus

| Monique1 a răspuns:

Ceva in genu' fratilor Sprouse :-)

| lmisa81 a răspuns:

thinking Cauta pe net(google images) freze de baietihappy

| SKyleR101 a răspuns:

Eu zic ca stilul simplu e cel mai bun.Lasa-ti parul mai mare un pic si un pic de codita.(Eu asa am )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai in general, daca esti brunet sau blond ai putea sa-ti lasi parul lung.
Daca esti saten ai multe posibilitati, cum ar fi sa te tunzi scurt si sa-ti dai parul cu gel.
Vezi si tu.