| 0RASPUNS0 a întrebat:

Salut TPU. Unde pot invita o fată? Nu vreau în parc mi se pare aiurea

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ti se pare tie aiurea dar in stadiul de cunoastere este locul cel mai indicat. La a doua intalnire daca va mai fi, o poti invita la un suc.

| Violleta2022 a răspuns:

La o cafenea, sau cofetarie.

| Lioana a răspuns:

La plimbare prin oras.

| Goete a răspuns:

La un club liberal

| Sophieka a răspuns:

Mai bine o intrebi unde ii place sa iasa si unde ar prefera sa va intalniti.

Eu personal, sunt femeie, si prefer ca prima intalnire cel putin, sa iesim in parc ca sa ne cunoastem si sa vad daca mai vreau sa revad din nou persoana.
Nu am nevoie sa ma invite neaparat la suc sau la prajitura, mai ales la cinema, nu imi place cinema-ul si nu ma uit la filme, pe mine ma intereseaza sa vad cum ma simt cu el si daca poate avansa prietenia noastra.

| anonimuIl a răspuns:

Prima întâlnire cu ea trebuie să o ai la o terasă și să stați față în față când discutați câteva ore.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La o prajitura sau la cinema dar asta dupa ce o intrebi ce gen categorie de filme prefera.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La teatru, muzeu.

| liliana77any a răspuns:

In mall la o cafea sau la o terasa.

| Silviullet a răspuns:

Ai o gramada de variante.
La un suc, film, o prajitura, cina, inghetata, o plimbare pur si simplu, la o discoteca intr-o seara, un spectacol daca este prin zona, la ceva distractie, o iesire la munte.

| duracell3454 a răspuns:

Ai putea sa o inviti la un restaurant, cinema, cafenea sau intr-un loc mai iesit din comun.

| Justinificatorul a răspuns:

La tine in pat

Întrebări recente