| Cross59 a întrebat:

Salut TPU,

Voi cum sunteți cu ieșirile din acasă?
Ieșiți doar duminica și când e sarbatoare pe undeva sau în fiecare zi?

5 răspunsuri:
| Lukasssz a răspuns:

Nu ies, e mai bine in casa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La muncă, acasă și iar la muncă.

| TheStrategist a răspuns:

În fiecare zi la o plimbare prin parc.

| Forneticugem a răspuns:

Am liber sâmbătă și Dumincă și in zilele astea doua libere ma duc și ma plimb peste tot in oraș și alerg in parcul de lângă mine

De luni până vineri lucrez de la ora 7 pana la ora 5 jumate uneori scap și la ora 5 iar după ce scap nu intru in casa ma duc mi-au câte ceva și ma duc direct im locul meu prefera in parc și stau acolo mănâncă câte ceva beau suc și stai pe TPU

| UnulSimplu312 a răspuns:

Eu ies cel mai mult in weekend