| djundertaker555 a întrebat:

vreau sa va pun si eu o intrebare legata de xat.com si aceea ar fi : puteti sa imi dati si mie 1 site de unde pot descarca 1 hack pentru a face xats si days in afara de soll editor gratis (free).

Răspuns Câştigător
| AlecsManelistu a răspuns:

Si eu caut, happy dar se pare ca, de cand cu ACTA si prostiile astea, au scos hack-urile (aproape toate) happy degeaba cauti.

| skyland a răspuns (pentru AlecsManelistu):

Si pe tine te pot invata.

| AlecsManelistu a răspuns (pentru skyland):

Ok, i-a zi-mi cum ^^

| djundertaker555 explică (pentru skyland):

Spune-mi si mie cum fac

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| skyland a răspuns:

Salut, e cam tarziu. nu stiu hack, dar te pot invata sa faci days si xats gratis si legal (cu putin efort)

Întrebări recente