| AndreYutzUU a întrebat:

Salut tuturor! Deci am o problema...Nu prea le am eu cu "bataliile" si cu din astea, am 15 ani, un coleg din clasa mea bate fetele, le mai apar eu dar... mi-o cam iau si eu pe coaja cateodatasad
Toti se tem de el, mai putin eu... dar uneori regret asta.
spuneti-mi cum sa ii dau o lectie sa nu se mai ia niciodata de nimeni, as vrea sa ma inscriu la karate, dar este departe de mine, am fost la kick-box, dar nu m-a ajutat cu nimic. spuneti-mi cum sa il fac sa se teama de mine...La sala sunt foarte departe, la karate nu ma pot inscrie pentru ca iarasi sunt prea departe... Dau funda cine imi spune cum sa il fac sa se teama de mine, stiu ca par ca un copilas de 3 ani, dar m-am saturat sa fiu luat peste picior de el. Funda + voturi, si putin mai repede, trebuie sa plec la scoala!

7 răspunsuri:
| Eduard a răspuns:

Pritene, acum nu te supara, dar chiar pare copilaros, cei drept se intampla. Parerea mea e ca exista parinti, iar ei rezolva mai mult decat rezolvati voi, pe langa exista si diriginte si politie. De-altfel poate fi exmatriculat din scoala, daca chiar vrea sa riste. Parerea mea e ca mai multi vs unu e destul ca sa-l faci pe acel unu sa mai taca din gura.
Daca vrei sa il bati neaparat, nu ai cum sa rezolvi asta prea repede, dar pentru tine asa ar fi bine sa incepi sa te antrenezi. Asta presupune multe lucruri. Private message for more details...

| ciprian_7143 a răspuns:

Andrei,nu numai cu bataia il faci sa se teama de tine! Psihologic trebuie sa-l faci iar tu trebuie sa te gandesti,de la bun inceput,ca esti mai bun devat el.Fa-l sa para caraghios,incult si urat,tu il cunosti mai bine si,cred,te-ai inarmat,cu ceva cunostinte,despre ce este el, la ce este sensibil, ce parti slabe are etc.Incepe psihic si apoi fizic! Cei avea de cules, frica pe care vrei tu sa o semeni!

| AlexDF a răspuns:

Daca vrea sa iti dea un pumn.prinde-i mana si intoarce-o ...eu asa am facut cu un coleg care se dadea smecher...ii va frica de tine pentru ca putea-i sa ii rupi mana. Funda?

| NipponGaDaisuki a răspuns:

Sati zic sincer chiar as vrea sa am in clasa un baiat care sa ma apere pentru ca am niste colegi de tot rahatul dar stiu un curs misto unde te invata cum sa te bati si cum sa te aperi in acelasi timp se numeste jitsu sau ma rog cum so scrie incearca si tu baftawinking

| iubita15 a răspuns:

Sunt 2 lovituri dureroase si periculoase.Eu le foloseam in scoala si mai aveam o rezerva big grin.Prima e un genunchi sau picior intre picioare,a doua un pumn sau picior in stern(cosul pieptului),iar rezerva,daca are parul lung iti bagi mana in parul lui, iti infasori mana in parul lui, tu vei detine controlul pentru ca nu poate misca si-i dai cu genunchiul in gura sau cap cum vrei.Asa faceam si eu in scoala

| HD_9182 a răspuns:

Pai daca tot vrei cevalaughingpune-te si fa antrenament, flotari, abdomene, tractiuni [asta daca esti budinca] ca daca iti da o perversa calumea sigur o sa cazi joshappy
nu te uita la cat ii de mare, ca am vaut si din astea unu harghie i-o dat lu unu marelaughing
tuper trabuie sa ai si sa nu te duci la el cu ''bah esti smecher?''
ar trebui direct cand ai ajuns langa el o bucatahappy
Bah vezi ce faci ca eu am zis asalaughing)

| deagle13 a răspuns:

Nu stiu Andrei... Incearca sa vorbesti si tu cu baieti mai mari de vreo 18 si sa vina sa il arada sau sa il ameninte...incearca asta! Succes