| Nooxx a întrebat:

Salut tuturor!
Incep cu o poveste a mea de care se leaga si intrebarea.
Din o perioada a trecutului departat am inceput sa mananc, chiar destul de mult. Pana in prezent am pus destule kg pe mine si asta ma dezgusta. Mai sunt si criticat pentru asta, am ajuns la vreo 78-80 kg si am 15 ani.

Am alergat si nu prea a mers, ce vreau de la voi. un fel de dieta, nu ma luati cu "ziua 1: x, ziua 2:y" ci ce este permis si ce nu e permis sa mananc si ce exercitii fizice sa fac? Vreau sa slabesc in jur de 15-18 kg. Pana la vreo 60 intr-o perioada destul de scurta. Imi puteti spune ceva de genul. "daca urmezi asta (x - ce o fi) poti slabi atat in vreo y perioada". Multumesc, ma grabesc destul de mult sa slabesc.

1 răspuns:
| asdfcffcvgvv123 a răspuns:

Http://diete.kudika.ro/cele-mai-bune-diete-de-slabire-rapida/pagina-1.html. Cred ca mai bine incerci sa nu mai mananci dupa ora sase. Fara dulciuri si mancaruri grase.