| OanaG a întrebat:

Daca sunt la mestruatie, mananc sanatos, fac exercitii[pentru a slabi], slabesc in perioada asta, sau e pauza?laughing

6 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

DA, bineinteles cu atat mai mult in perioada asta!
Succes!

| OanaG explică:

@bianca : Cred ca sunt o norocoasalaughing, nu ma doare nimic cand imi vine musafirii de la Lacul Rosu laughing

| pengu a răspuns:

Exercitiile pe care le faci si mancarea sanatoasa te vor ajuta sa slabesti in continuare.
@bianca Exercitiile (miscarea) si legumele proaspete (in special cele care contin fier) sunt recomandate in timpul menstrei (dar si inainte) si chiar ajuta la disparitia durerii tongue

| bianca a răspuns:

Banuiesc ca slabesti si in perioada aceea, asa ar fi normal...

dar cum faci exercitii?
pe tine nu te doare burta :O?

| Petronela a răspuns:

Buna! Da poti slabi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, slabesti si in aceasta perioada, menstruatia nu influenteaza in nici-un fel luarea sau pierderea in greutate.