| VladoiuDany a întrebat:

Vreau sa-mi fac un tatuaj, ceva destul de micut, m-am gandit la un semn muzical si anume cheia Sol, credeti ca e un tatuaj potrivit pentru un baiat de 17 ani? vreau ceva sa simbolizeze, nu doar sa ma aflu in treaba!

P. s.:vreau sa-l fac pe umar Fundaaaaa

5 răspunsuri:
| blondissima a răspuns:

Cheia Sol e prea feminin.

| cryssu2008 a răspuns:

Iti place muzica? Daca da, atunci fa-ti unu cu cheia sol. Daca nu gandeste-te la altceva. Aaaa inca ceva. Nu ti-l face permanent. S-ar putea sa regreti pe viitorwinking

| Flowwz a răspuns:

Mda. cum zice mai sus. e cam feminin. incearca pe antebrat niste litere in chineza. Oricum e decizia ta.winking

| Dimas a răspuns:

Primul meu tatuaj mi l-am facut pe juma de mina si imi place nu imi pare rau deloc(e permanent)si cred ca e potrivit pentru virsta mea...fa-ti ceva mai baietzesc te sfatui...

| VladoiuDany explică:

Pai normal ca vreau permanent laughing altfel nici nu mai intrebam, si daca tot zici cam cat ar costa sa zicem ca cheia sol maxim de 4, 5 cm. pe umar, de aia zic este foarte mic, nu o sa refret!