| doubleb a întrebat:

Cam cat credeti ca ar costa un tatuaj de aceasta? http://poze-tatuaje.blogspot.com/search/label/desene%20t atuaje

Vreau sa-l fac pe umar:) si daca doare rau pe umar...:-S

1 răspuns:
| MaeRi a răspuns:

Depinde cat de mare vrei sa fie, daca vrei cat un fluturas, cam cum erau unele din poze din siteul pe care laidat ar costa cam 170 ron.Iar unu mare cam 300 ron, depinde acum si unde te duci. Durerea cel mai tare o simti in locurile: zone osoase ale organismului, cum ar fi picior, glezna, degete, spatele urechii, partile intime, piept, spranceana si pleoape.Iar care nu doare asa tare sunt unt fesele, coapsele si bratele.