| alisa_5292 a întrebat:

vreau sa-mi vopisesc parul dar nu sunt sigura si nici nu stiu ce culoare sa folosesc eu sunt ca atare bruneta, sper sa ma ajute sfaturie voastre.

4 răspunsuri:
| Reew a răspuns:

Eu zic sa-ti faci niste suvite albastre love struck deschise care sa dea spre turcoaz, am vazut odata facuta asa la par si arata super, dar nu zic ca nu ti-ar sta bine si cu verde care sa fie de culoarea smaraldului love struck, cred ca ai arata superwinking.

diydutziyk

| zozolyyop a răspuns:

Cati ani ai? te sfatuiesc sa te nu vopsesti pentru ca o sa-ti strici parulhee hee mai ales daca il ai cret si o sa ti-l mai si vopsesti...

| ExTaZy_7517 a răspuns:

Cu zice si; x NaTo pRinTzu` diN 9mAy; x o shuvita mov sau verd ar fi perfect

| CiuxyM a răspuns:

Cu 2 nuante mai deschis decat culoarea parului tau happy