| Denis67 a întrebat:

Vreau sa stiu câte persoane am voie sa chem la petrecerea mea de 18 ani, care va avea loc pe 18 Septembrie si sa stiu cum sa ma organizez.

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

20 in local si 50 pe terasa. https://www.digi24.ro/......ta-1324041

| sierra1 a răspuns:

Fă-o repede că e vorba că inchid iar terasele și localurile (peste 1000 cazuri covid noi...)

| IoanaMaria12345678910 a răspuns:

Unde o faci? Acasa la tine? Dacă e acasa la tine chemi câte vrei, dacă o faci la un anumit local cred ca maxim 20.

| Denis67 explică (pentru IoanaMaria12345678910):

Am rezervat la un restaurant momentan, de asta întreb ca sa stiu

| IoanaMaria12345678910 a răspuns (pentru Denis67):

Pai eu cred ca maxim 20, dar pentru a fii mai sigur ai putea suna și sa intrebi la restaurantul respectiv

| proserpina22 a răspuns (pentru Denis67):

Nu cred că este bine să îti faci planuri de pe acum. Cazurile au ajuns la +1000 pe zi, deci starea se agravează de pe o zi pe alta și se pot întâmpla foarte multe în următoarele luni. Se pot închide iar localurile și proprietarii o să rămână cu banii tăi în mână, de asta zic...