| Liviu321 a întrebat:

Salut! Vreau și eu niste locuri faine in București unde se poate manca ceva dulce, cofetărie sau creeps?

5 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Atelierul de tarte, bulevardul Ion Mihalache, aproape de Piata Victoriei. Nu am mîncat de acolo, dar am făcut livrari de acolo cand am lucrat ca livrator. Dai acolo de niste mirosuri ce te îmbie să gusti.

| sierra1 a răspuns:

E plin Bucureștiul de așa ceva. La sigur, mergi la ORICE mall - de exemplu

| cristi202 a răspuns (pentru sierra1):

Da, sa ia de la Famous Waffles, e adevarat, e delicios ce oferă, dar mie mi-a luat o jumătate de oră să dau de ei, și eram pe graba, că trebuia să livreze de la ei, au doar o insulă mica, cu firma mica, treci ușor pe linga ei. happy

| Liviu321 explică (pentru cristi202):

Eu vreau ceva unde să mănânc nu de unde sa comand sau sa iau acasă.

| cristi202 a răspuns (pentru Liviu321):

Atunci la Atelierul de tarte. Au mese acolo unde poti sta, și cadrul e ok.