| denisa_4752 a întrebat:

vroiam sa va intreb voi ce faceti atunci cand sunteti plictisiti?sad am intrat in pana de idei si nu stiu ce sa mai fac...astept scoala.happy:*

12 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eu citesc. Nu m-am mai plictisit de mai bine de 20 de ani.

mira
| mira a răspuns:

Denisa, ca sa -ti dam o sugestie trebuie sa stim mai multe despre tine:unde locuiesti, cati ani ai, ce preocupari in afara scolii mai ai.

| Cryssy a răspuns:

Il sun pe prietenul meu si vorbim cate o ora asa, sau vb pe mess.....sau ies cu el undeva...

| juniper a răspuns:

Eu caut pe internet jocuri si daca se ia curentul atunci stau si ma plictisesc.

| covexrobu a răspuns:

Stau pe net. Adica asta fac la servici. Ma plictisesc si stau degeaba toata ziua pe net. SI cand mai este de lucru cateva zile atunci mai lucrez dar in rest pe net happy

| BlueDreams a răspuns:

Asculta muzica, plimba-te, intalneste-te cu prietenii, citeste.Si nu mai astepta scoala k acolo e mai pliktysytor.

| just4fun_8801 a răspuns:

Ne apucam cu mainile de fund si sarim pana dam cu capul de tavan

| DeeDee_1261 a răspuns:

Pai eu sa ati spun sincer nu ma plictisesc aproape niciodatabig grinbig grin:d Stii dc? Pentru ca am mereu o ocupatie.Ma uit la tv...La Computer tau mai mult, Ies in oras cu prieteni ma plimb, Ies cu rolele, Ascult muzica, Dansez:dbig grin, Canth, Merg la cuparaturi chestia care imi place cel mai mult:X, Manank:d, Mai citesc[din an in pasti]laughing

| livia_6314 a răspuns:

Eu? sincer? Dau pe favorit si ascult o muzica buna sau imi vizitez nepoteii. Dar nu cred ca tu asta vroiai sa auzi.Plimba-te in parc, si daca nu ai cu cine faci si tu sport invata ceva asa. O seara placuta si numai succese la celelalte intrebari!

| alle529 a răspuns:

Poti sa faci o gramada de chestii, de ex:
-uita`te la TV
-asculta muzica
-danseazahee hee
-citeste
-iesi cu rolele
-iesi prin parc
-du`te la o plimbare cu fetele
-la o inghetata etc.
-picteaza
-cheama`ti prietenele la tine acasa si vorbiti sau da o petrecere:d
-plimba`te prin magazine, cumpara`ti ceva frumos

Sper ca ti-am fost de ajutorbig grin:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oricat de rau m-as plictisi, eu scoala n-o astept, si-asa incepe acusica, timpul zboara si iarasi numar zilele pana la urmatoarea vacanta

daca te plictisesti, optiunile sunt multe:net, carti, muzica, tv, plimbari, blog, chat, reviste, prieteni...happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te plictisesti, ia-ti o drujba d-aia ruseasca pe motorina si du-te intr-o discoteca si bag-o in lume! happy

Întrebări recente